dlaczego warto zapisać się na

newsletter?

Po pierwsze:

… od razu po zapisaniu się otrzymasz bezpłatny e-book z prawdziwymi, tradycyjnymi andaluzyjskimi przepisami jakich nie znajdziesz w polskich książkach kucharskich. Chcesz wprowadzić klimat Andaluzji w swojej kuchni, to może być całkiem niezły początek 🙂

Po drugie:

…co dwa tygodnie będę wysyłać Ci informacje dotyczące Andaluzji, aktualnej sytuacji w regionie, oraz tego co jak i kiedy zwiedzać, co robić, gdzie jechać, co i gdzie jeść,co kupować, ciekawostki, polecane miejsca, słowem cała wiedza jaka może Ci się przydać podczas wakacji.

Po trzecie:

…otrzymasz dostęp do specjalnych tekstów pisanych co 2 tygodnie tylko dla osób zapisanych na newsletter. W każdym newsletterze wysyłam specjalne hasło, które umożliwia dostęp do artykułów na blogu, które nie są ogólnodostępne.

Po czwarte:

…będę wysyłać prosto do Twojej skrzynki informacje o zniżkach, rabatach, promocjach i ofertach specjalnych, zarówno na moje usługi jak na atrakcje w Sewilli i nie tylko.

Po piąte:

…zapisując się na newsletter o wszystkich moich działaniach i ofertach dowiadujesz się w pierwszej kolejności, dzięki czemu będziesz mieć szanse na zarezerwowanie terminu w pierwszej kolejności.