Zajmuję się turystyką i promowaniem regionu Andaluzji wśród polskich turystów. Organizuję wycieczki oraz miejskie spacery w Sewilli i innych miastach regionu.

Urodziłam się jako człowiek północy, ale szybko zrozumiałam, że to południe jest moim miejscem na mapie Europy.

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

Cześć, mam na imię Kinga. Od 2015 roku mieszkam i pracuję w stolicy Andaluzji - Sewilli. Zajmuję się turystyką i promowaniem regionu Andaluzji wśród polskich turystów. Organizuję wycieczki oraz miejskie spacery w Sewilli i innych miastach regionu. Tworzę autorskie plany zwiedzania, doradzam i dzielę się wiedzą. W ostatnim czasie zaczęłam również organizować kursy językowe, połączone z poznawaniem regionu oraz wyjazdy tematyczne, dedykowane głównie kobietom. Pod moimi skrzydłami można zorganizować wieczór panieński, świętować urodziny, zawodowy sukces i każdą inna okazję.

Jestem pasjonatką Hiszpanii i lokalnych tradycji. Uwielbiam tutejszą gastronomię, architekturę i hiszpański styl życia. Często można mnie też spotkać na szlaku, zwłaszcza w pobliskich górach Aracena. Moją wielką pasją jest pisanie. A tak się złożyło, że Andaluzja pełna jest ciekawych miejsc, historii i legend. Dlatego bardzo ważną częścią tej strony jest blog, na którym przybliżam ciekawostki związane z regionem oraz opisuję cały czas odkrywane przeze mnie życie z Hiszpanami.

Wakacje w Andaluzji powstały z myślą o osobach, które nie przepadają za tradycyjnymi, dużymi biurami podróży, w których klient jest anonimowy, ale jednocześnie, nie mają czasu lub obawiają się organizować wakacje i zwiedzać całkowicie samodzielnie, bez żadnego wsparcia. Zwiedzanie ze mną jest przyjemne, swobodne i bezstresowe. Zależy mi na tym, by każdy kto trafia pod moje skrzydła mógł naprawdę wypocząć i cieszyć się andaluzyjską atmosferą. Podchodzę do każdej grupy indywidualnie i każdy plan, również zwiedzania miasta, dostosowuję do konkretnych potrzeb.

Oprócz tej strony, intensywnie działam też w mediach społecznościowych, zwłaszcza na Facebooku i Instagramie. W moich codziennych relacjach chętnie dzielę się sytuacjami z życia w Andaluzji i z mojej pracy, pokazuję nowe miejsca i opowiadam o regionie. Polecam też zapisanie się do wysyłanego co dwa tygodnie newslettera, w którym przesyłam dedykowane wyłącznie newsletterowiczom teksty poradnikowe związane z podróżowaniem po Andaluzji. Jeśli chcesz poznać ten południowy region Hiszpanii, świetnie się składa, bo ja jestem specjalistką w tym temacie.