Opinie klientów


17 czerwca 2018

Zebrałam dla Was kilka wiadomości, które w ostatnim czasie otrzymałam od moich turystów. Nawet nie wiecie jak przyjemnie jest otrzymywać takie wiadomości od osób, które odwiedziły Andaluzję i powierzyły mi organizację swoich wakacji. Niektóre z nich dotyczą jednodniowych spotkań w

Więcej »


Ruszają kolejne edycje kursów językowych


8 września 2016

Nowy rok szkolny zobowiązuje. Dlatego już od października ruszają kolejne kursy języka hiszpańskiego w Sewilli. Możesz zapisać się na intensywny 2 tygodniowy kurs, który łączymy z programem kulturalnym, żeby lepiej poznać miasto, region i Hiszpanów. Sprawdź jak działamy?

Więcej »


Długi weekend i 4 miasta


6 maja 2016

Cieszy mnie gdy klienci powierzają mi organizację wakacji od początku do końca, a przynajmniej większej ich części. Możliwość przygotowania planu wakacyjnego szytego na miarę to dla mnie zawsze wyzwanie, ale też ogromna satysfakcja, gdy na koniec słyszę “nie mam uwag, było idealnie”. Kilka tygodni temu na czteroosobowa grupa postanowiła wybrać się na przedłużony weekend do Andaluzji. Miałam okazję przygotować dla nich szczegółowy plan i towarzyszyć podczas części wycieczki.

Więcej »


Sewilla w jeden dzień


2 września 2015

PARA GDAŃSZCZAN, KTÓRA NA POCZĄTKU SIERPNIA WYBRAŁA SIĘ W PODRÓŻ DOOKOŁA HISZPANII, W DRUGIEJ POŁOWIE MIESIĄCA DOTARŁA DO SEWILLI. CHCIELI ZOBACZYĆ JEDNO Z NAJSTARSZYCH MIAST REGIONU, JEGO NAJWAŻNIEJSZE ZABYTKI I PUNKTY WIDOKOWE, ALE PRZY OKAZJI ZAZNAĆ ANDALUZYJSKIEGO LUZU. KRUCZEK: MIELI NA TO TYLKO JEDEN DZIEŃ.

Więcej »