• Post comments:0 Komentarzy

Nawet jeśli wy nie myślicie jeszcze o nowy roku, my pomyśleliśmy o nim za was. Wraz ze centrum językowym w Sewilli przygotowaliśmy nową, rozbudowaną ofertę kursów językowych w stolicy Andaluzji. Szukasz kursu, który przyniesie efekty a jednocześnie zagwarantuje przyjemnie spędzony czas? Dobrze trafiłeś.
habla-espan%cc%83ol-en-2017

Mała Agencja organizuje kursy hiszpańskiego przez cały rok, nie musisz więc czekać do wakacji by zacząć intensywnie uczyć się języka. Organizujemy je w niewielkich grupach, dzięki czemu łatwiej możemy dostosować je do oczekiwań uczestników.
Współpracujemy z centrum językowym z ogromnym doświadczeniem i doskonale przygotowaną kadrą. Szkoła zlokalizowana jest w samym centrum Sewilli, a przestronne, przez cały rok słoneczne sale dodają energi i motywują do nauki.

I. Intensywny 2 tygodniowy kurs hiszpańskiego w małych grupach
Intensywny kurs podczas którego przez 4 godziny dziennie uczysz się hiszpańskiego z nauczycielem a przez pozostałą część dnia utrwalasz nowo nabyte umiejętności podczas wycieczek, zajęć dodatkowych oraz spotkań integracyjnych z pozostałymi uczestnikami kursu. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że nie samą nauką człowiek żyje. Dlatego na życzenie grupy organizujemy dodatkowe wycieczki do Granady, Kordoby i Kadyksu. Wszystko po to by jeszcze lepiej poczuć klimat południowej Hiszpanii i ćwicz język w praktyce.
Koszt 960€
Cena kursu obejmuje:
– 40 godzin zajęć w małych grupach (do 7 osób)
– zakwaterowanie u hiszpańskiej rodziny (ze śniadaniem)
– materiały dydaktyczne
– wstępny test poziomu języka on-line
– opiekę rezydenta i przewodnika na miejscu
– wejścia do najważniejszych atrakcji turystycznych miasta
– zajęcia kulturalne
– pokaz flamenco
– transport z  lotniska lub dworca w Sewilli
– certyfikat ukończenia kursu
Terminy najbliższych kursów:
23.01.2017 – brak miejsc
13.02.2017
6.03.2017
27.03.2017
15.05.2017
5.06.2017


II. Specjalna oferta 50+
W nowym roku ruszmy ze specjalną ofertą dla osób, które lata młodzieńczego szaleństwa mają już za sobą, ale nie zamierzają poprzestawać w poszukiwaniu  nowych doświadczeń i chcą się dalej rozwijać. Organizujemy grupy, w których będziecie czuć się pewnie i komfortowo, zadbamy o odpowiednie atrakcje i dostosujemy program kursu do waszych oczekiwań. Kurs trwa 2 tygodnie. Dodatkowo możemy zorganizować przedłużenie wczasów w dowolnym, wybranym przez was miejscu w Andaluzji.
Koszt: 900€
Cena kursu obejmuje:
– 40 h zajęć w niewielkich grupach
– materiały dydaktyczne
– zajęcia kulturalne organizowane przez szkołę
– zakwaterowanie u hiszpańskiej rodziny (ze śniadaniem)
– certyfikat ukończenia kursu
Terminy najbliższych kursów
16.01.2017
20.02.2017
6.03.2017
10.04.2017
02.05.2017
5.06.2017
17.07.2017
18.09.2017


III. Kursy indywidualne i w duecie
To rozwiązanie dla tych, którym trudno jest się dostosować do sztywnych terminów innych kursów. Przyjeżdżasz kiedy chcesz, wyjeżdżasz kiedy chcesz, nawet godziny kursu w szkole dobierasz według uznania. Zajęcia mogą odbywać się indywidualnie lub w duecie, który może być Twoim przyjacielem, partnerem a nawet dzieckiem. Jeśli chcesz połączyć kurs z rodzinnym urlopem, możemy nawet zorganizowac opiekuna dla maluchów na czas Twoich zajęć. Wszystko zależy od Ciebie. Piszesz nam o swoich wymaganiach a my przedstawimy Ci naszą propozycję. Czy może być lepszy kurs na miarę?
Koszt: oferta przygotowywana indywidualnie


 

Dodaj komentarz