Jeśli myślisz o językowym kursie wakacyjnym, ale jednocześnie zależy ci na odpoczynku i relaksie poznaj naszą specjalną ofertę wakacji z językiem hiszpańskim w Sewilli.

Językowe kursy wakacyjne to jedna z najlepszych form nauki języka obcego, przede wszystkim dlatego, że dzięki nim na każdym kroku możesz testować swoje nowo zdobyte umiejętności. Dodatkowo wybierając kurs językowy z Małą Agencją masz gwarancję dobrej zabawy i świetnie spędzonego czasu. Zadbamy o to, żeby Twój kurs nie ograniczał się jedynie do ślęczenia nad książkami. Odpoczniesz, zrelaksujesz się, pogłębisz swoją wiedzę na temat Hiszpanii i Andaluzji no i  najważniejsze: udoskonalisz swoje umiejętności językowe. Nie ma na co czekać.

Dla kogo?
Kursy przeznaczone są dla osób dorosłych i odbywają się na wszystkich poziomach nauki języka. Kursy mają formę intensywną i trwają 2 tygodnie. Osoby biorące udział w kursie mają do dyspozycji wygodny apartament w dobrej lokalizacji w centrum. Na życzenie istnieje również możliwość zakwaterowania w mieszkaniu z osobami hiszpańskojęzycznymi.

Jak działamy?
W pierwszej kolejności określamy Twoje oczekiwania względem całego wyjazdu i kursu oraz oczywiście poziom języka. Test kwalifikacyjny wykonujesz online, dzięki temu wiesz z jakiego poziomu startujesz. Na podstawie rezultatu testu wspólnie ze szkołą określamy program, który będziesz realizować podczas kursu i który będzie spełniał Twoje oczekiwania. Na miejscu zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie, a także pomoc ze strony nauczycieli szkoły językowej. Zapewniamy również pomoc w wyborze najdogodniejszych lotów do Sewilli z uwzględnieniem Twojego miejsca zamieszkania. Wszystkie materiały dydaktyczne wliczone są w cenę kursu. Wybierając taką formę nauki masz pewność, że  twoje umiejętności językowe rozwinął się bardzo szybko a Ty nabierzesz śmiałości w posługiwaniu się językiem hiszpańskim.

Co nas wyróżnia?
Współpracujemy ze szkołą, która gwarantuje świetny poziom i indywidualne podejście do kursantów. Możesz odbywać kurs w grupie, indywidualnie lub w parach. Szkoła zlokalizowana jest w samym centrum miasta w bezpośrednim sąsiedztwie najważniejszych atrakcji turystycznych.

Poza programem kursu językowego zapewniamy masę dodatkowych atrakcji kulturalnych, zabawę oraz zwiedzanie. Specjalnie dla uczestników organizujemy program kulturalny, dzięki któremu lepiej poznasz miasto, jego kulturę oraz niesamowitych mieszkańców. Pakiet podstawowy obejmuje:

– zwiedzanie Katedry w Sewilli oraz Giraldę
– zwiedzanie Pałacu Alcazar,
– spacer po dzielnicy Santa Cruz,
– pokaz tańca Flamenco
– kurs Sevillanas (tradycyjnego tańca Sewilli)
– pokazy hiszpańskiego kina

Poza tym możecie skorzystać z dodatkowych atrakcji:

– spływ kajakiem po Guadalkiwir
– lekcję gotowania tradycyjnych andaluzyjskich potraw
– wizyta na farmie byków
– wieczorna wycieczka śladami smaków tapas
– degustacja czekolady (Sewilla jako pierwsza w Europie poznawała smak kakao sprowadzanego z Ameryki Południowej, stąd też tutejsze receptury są tak wyjątkowe).

Co zawiera cena?

– kurs języka hiszpańskiego oraz  materiały dydaktyczne
– zakwaterowanie – 15 noclegów
– program kulturalny  – pakiet podstawowy
– opiekę agencji na miejscu
– pomoc w wyborze dogodnego lotu do Sewilli

Terminy rozpoczęcia kursów:
Kursy prowadzone są przez cały rok. Napisz, jeśli chcesz poznać najbliższe daty rozpoczęcia kursów.

Chcesz zarezerwować kurs lub zadać dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami: KLIK

Dodaj komentarz