Pierwszy odcinek podcastu, który nagrywam z i o Andaluzji. Mnóstwo wiedzy, ciekawostek i życia w tym gorącym, południowym regionie Hiszpanii. Trochę lifestylu, trochę zabytków czyli misz-masz, jak to w życiu. Zapraszam do słuchania.

Długo zbierałam się do nagrania, kosztowało mnie to sporo stresu, bo oczywiście po początkowym stwierdzeniu, że chcę nagrywać podcasty o Andaluzji i moim życiu tutaj, po chwili przyszła refleksja:

Ale po co ci to, co ty tam wiesz.

Nikogo to nie interesuje

Będą się śmiać, bo przecież nie masz doświadczenia

A potem przyszła jeszcze kolejna refleksja: 

przecież nikogo do słuchania tego nie zmuszam, to nie jest produkt pierwszej potrzeby, nie chcesz, nie podoba Ci się to nie słuchaj. A jeśli mimo to że ci się nie podoba, dalej słuchasz, no to cóż, to twój a nie mój problem.

Brutalne? Może, ale bardzo szczere, a taki właśnie chcę żeby był mój podcast. Tym sposobem dałam sobie spokój z osądami i presją perfekcyjności i po prostu nagrałam mój pierwszy, Powitalny Podcast z Andaluzji.

Będzie ciekawie, obiecuję, bo nie tylko będę gadać o swoich doświadczeniach i dzielić się z wami historiami z mojego andaluzyjskiego życia, ale też (a dla niektórych pewnie przede wszystkim) będę nagrywać audioprzewodniki w języku polskim o Sewilskich i Andaluzyjskich atrakcjach. 

Pierwszy podcast jest więc przywitaniem, krótkim wprowadzeniem, zajawką tego czego możecie się spodziewać w kolejnych odcinkach. Występuje też w nim mój kot, pewnie nie pierwszy i nie ostatni raz 🙂 

Postaram się być regularna w publikacjach, ale będąc realistką nie będzie to częściej niż 2 razy w miesiącu. Póki co odcinki Podcastu z ANDALUZJI dostępne będą tylko na mojej stronie, ale z czasem planuję umieścić je również na platformach podcastowych. 

Odcinek trwa nieco ponad 8 minut. 

ZAPRASZAM DO ODSŁUCHANIA: 

Ten post ma 2 komentarzy

  1. Michal

    Czy ja nałogowo nie przeglądałem Pani bloga dobrych kilka lat temu… Chyba tak 🙂 powrót po latach. Proszę dalej robić podcasty – krótkie odcinki o Andaluzji (i nie tylko) to brzmi bardzo ciekawie ?
    Powodzenia!

  2. Katarzyna

    Trzymam kciuki za kolejne odcinki 🙂 Ja prowadzę podcast o polskiej sztuce aktualnej: Konik Kreatywny (spotify oraz http://www.konikreatywny.pl) i TAK, każdy odcinek jest nagrany według planu choć mimo to rozmowa z moimi gośćmi przebiega spontanicznie pomiędzy zaplanowanymi pytaniami. Audio przewodniki to świetny pomysł. Czy już jakiś powstał? W tym roku interesuje mnie szczególnie – Sevilla + podróż z Sewilli na wybrzeże. Taki jednodniowy wypad na plażę… o ile jest to możliwe. Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz